Honlap - Bemutatkozás - Kapcsolat - Projektek - Programok - Szolgáltatás - Linkajánló - Játékok - Vendégkönyv
Honlap
Csobánkára érkezve PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   

Csobánkára érkezve Pomáz felől szép látvány a margitligeti kastély és a völgyben balról felbukkanó Dera-patak a partjára ültetett égerfákkal.

 

Azonban a patak bal oldalán folytatódó úton meglepően elhanyagolt patakpart tárul a lakosok a turisták és az átutazók szeme elé. Egyesületünk 3 éve önkéntes munkával tisztogatja ezt a partszakaszt. Holott Csobánka Község Önkormányzatának környezetvédelmi rendelete alapján és az évente meghatározott Környezetvédelmi Intézkedési Terv alapján van keret a patakpart rendben tartására. Véljük, hogy kapacitás nincs erre, ezért egyesületünk végzi ezt, hiszen a vízpart tisztán tartása a rendezett látványon túl mindannyiunk közös érdeke.

 

Önkéntes társadalmi munkára invitálunk mindenkit 2012. október 13-án szombaton

délelőtt 9 órára őszi Dera-patak rendezésre a Nádas utcai hídhoz.

 

Kérjük a csatlakozókat, hogy saját sarlót, munkakesztyűt, meleg ruhát, ivóvizet, tízórait hozzanak magukkal.